Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa Teknoloji ve İnternet Arcane İstanbul 6 Şehirde Ev Sahipliği Yapacak!
WP

Netflix'in yeni League of Legends dünyasını arka planda tuttuğu dizi, Arcane İstanbul dahil 6 şehirde Hextech Fuarı'nı düzenleyecek. Riot Games, sosyal medyada hazırladıkları videolar aracılığıyla bu sergileri herkese tanıttı. Video ile beraber dünyanın 6 başka yerinde Hextech Fuarları ve çeşitli etkinliklerin yapılması planlanıyor. Daha iyi haberlere ihtiyaç varsa bu şehirlerden biri de İstanbul olacak!

Gizemli istanbul

Arcane İstanbul'da da başlanacak olan Hextech Fuarı, bu hafta tamamlanacak ve ziyaretçi almaya başlayacak.

Riot'un sergiyle ilgili tam duyurusu:

İlerleme şehrine hoş geldin Piltworth, dostum. En parlak beyinlerin evi. Birlikte refah. Bize katılın ve daha iyi bir günü kutlayın!

Geleceğe bakmak!

Altı şehir dünyanın ilk Hex Teknoloji Fuarına ev sahipliği yapacak ve Piltwoff'un yeniliklerini dünyanın dört bir yanındaki sakinlere sunacak. Paris'teki Hextech Expo'nun saldırıya uğrayıp uğramadığını ve Piltworth'ün öncü Atlas eldivenlerinin çalınıp çalınmadığını bilmek ister misiniz? Uygulayıcıların fısıltılarını duydum ve paniğe neden olmayacağına söz verdiler. Londra'daki lansman oluşturulduğu gibi devam edecek gibi durmaktadır.

LoL Ping Ölçer

0
LoL Ping Ölçer

Valorant Masters Berlin Grup Aşamaları 4. Gün!

0
Bomba gelişme için haberimizi okuyun. VALORANT Masters Berlin Grup Aşamaları 4. gününde devam ediyor. Günün en önemli olayı Acend ve Vision Strikers arasındaki rekabet!

YORUMLAR

Yorum Yap