Pazar, Ocak 23, 2022

LoL Ping Testi'ne Hoş Geldin!

Oyuna girmeden ping ölçümünüzü yapın, eğlenceniz yarıda kalmasın. League of Legends Türkiye sunucusu oyuncularına özel ping testi aracımızdan yararlanın! Dereceli oyunlarınızda ping sorunu yüzünden LP kaybetmeyin. Kısıtlı zamanınızda oynadığınız oyunlarda pingden dolayı eğlenceden mahrum kalmayın. Tüm bu sorunların çözümü için artık hem güvenilir alt yapısı hem de kolay kullanılabilir sade arayüzü ile lolpingtesti.com var! Aşağıdan ping testini başlatabilir, aynı zamanda ping değerinle birlikte internet download ve upload hızını görüntüleyebilirsin. İyi oyunlar sihirdar!

LoL Ping Testi | Ping Ölçer TR
Download
Mbps
Upload
Mbps
Ping
ms
Jitter
ms
IP Adresiniz:

Son Paylaşımlar

League of Legends TR ping ölçüm aracı sizin internet bağlantınız ve LoL TR sunucusu arasındaki ping değerini sunar. Lol ping testi size her zaman doğru bilgi vermek üzere kodlanmıştır ve sürekli güncellenmektedir. Ölçüm sonuçlarınız çoğunlukla gerçeği yansıtsa da Lol ping ölçer işlemi bazen teknik aksaklıklardan dolayı yanlış ping değeri gösterebilir. Bu nedenle buradan edindiğiniz ping değeri %99.9 ihtimalle doğru olsa da nadiren sapmalar yaşanabilir.

LoL Ping Testi aracının tüm hakları saklıdır ve kopyalanması, ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Content Protection by DMCA.com