Çarşamba, Aralık 08, 2021
Ana Sayfa League of Legends 2021 Dünya Şampiyonası'nın Tarihi Sızdırıldı!
WP

Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlardan biri olan LoL oyununun Dünya Şampiyona'sının başlamasına çok az bir süre kaldı. İki hafta önce Riot Games'in Küresel e-spor direktörü John Needham, COVID-19'un neden olduğu kısıtlamalar ve bunların getirdiği zorluklar nedeniyle 2021 Dünya Şampiyonası'nın Çin'den Avrupa'ya taşındığını duyurdu. Johnny Dam, tüm ekipler ve yayın ekibi için kusursuz ve sorunsuz bir etkinlik düzenlemenin en iyi karar olduğunu söyledi, ancak maçı hangi Avrupa şehrinin ev sahipliği yapacağı konusunda bilgi vermedi.

Bugünkü son habere göre Dot Esports takımından Pablo Suarez, 2021 Dünya Şampiyonası'nın 5 Ekim - 6 Kasım tarihleri ​​arasında İzlanda'nın Reykjavik kentindeki Laugardalshöll Stadyumu'nda yapılacağını öne sürdü. Hepimizin bildiği gibi, MSI Şampiyonası'na sorunsuz ev sahipliği yapan Reykjavik'in diğer Avrupa şehirlerine göre seçilme ihtimali daha yüksek.

2021 Dünya Şampiyonası Takvimi

  • Ön aşama / 5-9 Ekim
  • Grup aşaması / 11-18 Ekim
  • Play-off, çeyrek final / 22-25 Ekim
  • Yarı final / 30-31 Ekim
  • Finaller / 6 Kasım

Etkinliğin bir ay içinde yapılması planlanmaktadır ve hiçbir seyircinin katılmasına izin verilmemektedir. Riot Games'in bu hafta Dünya Şampiyonası programını resmen açıklaması bekleniyor. Yarışmaya katılmaya hak kazanan takımları önceki içeriklerimizden görebilirsiniz.

LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

0
LoL İdeal Ping Değeri Kaçtır?

League of Legends yeni eşyalar

0
League of Legends yeni eşyalar

YORUMLAR

Yorum Yap